Hakkımızda

İstanbul’da şık bir konseptte, yemyeşil çimenler üzerinde kır düğünü yapmak isterseniz sizi akılda kalıcı atmosferimiz ile Düşler Vadisi Sarıyer’e bekliyoruz. Orman içerisinde, açık hava kır bahçesi düzeninde nikah seremonisi hayal edin, gerisini bize bırakın.

Bugüne kadar çok sayıda çiftin mutlu günlerine ev sahipliği yapmanın verdiği tecrübeler doğrultusunda size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Düğün, kına, söz, nişan, doğum günü, baby shower, sünnet, parti, mezuniyet baloları, kurumsal etkinlikler, toplantılar ve davetlere kapılarımızı her zaman mutlulukla açıyoruz. Profesyonel, güler yüzlü, işini seven ve donanımlı çalışan kadromuzla her zaman en iyi hizmeti sunmaya özen gösteriyoruz. Düğününüzden haftalar önce sizinle tanışarak hayalini kurmuş olduğunuz davetin içerikleri hakkında konuşuyoruz. Size sunduğumuz imkanlarla taleplerinizi karşılaştırıyoruz. Beklentilerinize uygun bir hizmet almanızı sağlıyoruz.

Kır bahçemiz içerisinde aynı zamanda havuz alanı da bulunuyor. Yuvarlak masa ve zarif sandalyeleri alanımızda birlikte kullanıyoruz. Sandalyelere ve masalara renkli organze tüller bağlayarak süsleme yapıyoruz. Genellikle beyaz rengi tercih ediyoruz. Yine de isteklerinize göre dekorasyonlarımızda ufak tefek değişiklikler yapabiliyoruz. Çiçek aranjmanlarıyla ortamı süslüyoruz. Sahne, ses ve ışık sistemlerimizin kurulumlarını yapıyoruz. Yemekli bir hizmet alacaksanız önceden menü tadımı yapmak ve kendi menü listenizi oluşturma imkanı sağlıyoruz. Hijyen koşullarına mekanımız içerisinde her zaman dikkat ediyoruz. Otopark hizmetimizle de araçlarınızı güvenle bize emanet edebilirsiniz.

Bilgi almak istermisiniz ?